8 listopada 2022

Blog turystyczno-eventowy

Blog o charakterze turystyczny,. Piszemy o Karpaczu, eventach, SPA i innych

Restauracja pod Kominem

​Restauracja pod Kominem to restauracja należąca do hotelu Lenart, który znajduje się w Wieliczce, 20 minut drogi do Krakowa. Jeśli zajmujesz się organizacją wydarzenia, zarówno publicznego, jak i prywatnego – koniecznie przeczytaj ofertę hotelu Lenart!

Profesjonalna organizacja różnego typu wydarzeń
Restauracja pod Kominem zajmuje się organizacją m. in. wesel, bankietów, konferencji, chrzcin, urodzin, pierwszych komunii, kolacji zaręczynowych i wieczorów panieńskich, wszelkich rocznic, styp, wieczorów tanecznych oraz przyjęć firmowych i prywatnych. Wydaje ci się, że to niemożliwe? Hotel Lenart jest przygotowany na nawet 500 gości równocześnie. Jeśli chodzi o organizowanie konferencji, oddaje do dyspozycji aż 11 profesjonalnie wyposażonych sal oraz wedle życzenia, zajmuje się także stroną kulinarną. Jeśli jesteś zainteresowany ofertą weselną, w hotelu Lenart udostępniono trzy sale – Klonową, Wiśniową oraz Oliwkową, przy czym w największej z nich mieści się do 350 gości. Nie obawiaj się zatem, czy wszyscy twoi goście się zmieszczą, ponieważ hotel jest do tego przygotowany.

Dlaczego warto wybrać Restaurajcę pod Kominem?
Po pierwsze, hotel daje dużą wolność klientowi. Według twoich pomysłów i upodobań, możesz udekorować udostępnione sale. Hotel Lenart proponuje także stworzenie indywidualnych aranżacji dostosowanych do każdego typu przyjęcia, jakie chcesz zorganizować. Można także skorzystać z dodatkowych, ciekawych usług – od zamówienia wymarzonego tortu, przez wybór muzyki, aż np. do zamówienia skrzypaczki, która zagra podczas naszego obiadu lub urządzenie grilla na zewnątrz. Hotel jest otwarty na wszelkie propozycje i pomysły i pomaga w realizowaniu ich. Jeśli chodzi o menu, tutaj też oferta jest szeroka – przede wszystkim hotel Lenart stawia na najwyższą jakość zamawianych produktów. Restauracją pod Kominem dowodzi znakomity Szef Kuchni, który serwuje zarówno tradycyjne polskie potrawy, jak i specjały z całego świata. Na każdą uroczystość można przygotować indywidualne menu, uwzględniając w nim dania, których np. nie zawiera karta. Restauracja pod Kominem cieszy się popularnością także ze względu na wina – restauracja współpracuje z najlepszymi winiarniami w Polsce i na świecie oraz stara się przez cały czas aktualizować swoją ofertę oraz wybierać unikatowe gatunki. To świetne miejsce np. na oświadczyny.

Organizowane wydarzenia
W hotelowej restauracji bardzo często organizowane są różnego rodzaju wydarzenia, np. wspomniane już przez nas wcześniej wieczorki taneczne. Warto wiedzieć, że wstęp na nie jest całkowicie bezpłatny, trzeba tylko zarezerwować stolik i ubrać się w strój wieczorowy. Informacje o nadchodzących wydarzeniach dostępne są na stronie internetowej hotelu Lenart w zakładce z aktualnościami.