8 listopada 2022

Blog turystyczno-eventowy

Blog o charakterze turystyczny,. Piszemy o Karpaczu, eventach, SPA i innych

Plusy organizacji wesela w hotelu

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu człowieka oraz jego rodziny i przyjaciół. Panie marzą o tym dniu od dzieciństwa, przeglądają ślubne katalogi i projektują idealną suknie. Panowie natomiast chodzą na siłownię i uczą podstawowych tanecznych kroków. Innymi słowy, wszyscy chcą, żeby ten dzień był wyjątkowy i dobrze zorganizowany. Coraz popularniejszą opcją jest zorganizowanie swojego wesela w hotelu. Jakie są plusy podjęcia takiej decyzji?

Przede wszystkim wygoda
Nie ma się co oszukiwać, często to wygoda wpływa na decyzję zorganizowania wesela w hotelu. Hotele oferują klientom szereg usług – od tych kompleksowych, takich jak profesjonalnie wyposażona sala weselna, zapewnienie wysokiej klasy sprzętu nagłaśniającego, świetna kuchnia z doświadczonym szefem kuchni czy wykwalifikowana obsługa, do dodatkowych, np. kilku godzinach w SPA i zrelaksowaniu się, albo skorzystanie z innych atrakcji (fajerwerki, pokaz taneczny itd.). Trzeba pamiętać o tym, że hotele, które specjalizują się w organizowaniu wesel mają sprawdzoną bazę kontaktów, prawdopodobnie do wszystkich ludzi, o jakich jesteście w stanie pomyśleć. Dzięki temu podczas wydarzenia nie trzeba się martwić zupełnie o nic, tylko poświęcić swój czas i energię gościom. Obsługa hotelu zadba o wszystkie szczegóły.

Baza noclegowa
Na pewno na liście twoich gości znajdzie się całkiem dużo takich, którzy przyjadą do ciebie z daleka. Jako organizator wesela powinieneś zająć się noclegiem dla nich, przynajmniej na tę wyjątkową noc. Czasem zdarza się, że Para Młoda rozlokowuje przyjezdnych gości po domach rodziny i przyjaciół, ale nie każdy lubi taką formę. Pamiętaj o tym, że twoi goście również potrzebują trochę prywatności i chwili dla siebie, dlatego zadbaj o ich komfort. Organizując wesele w hotelu na pewno dostaniesz korzystne zniżki za pokoje dla gości. Dodatkowo, większość hoteli oferuje piękne apartamenty dla nowożeńców w prezencie! Hotele nie zapominają też o najmłodszych gościach, często pokój np. dla karmiących mam lub dla dzieci, które potrzebują się przespać dwie godziny dostaje się w cenie.